Sužadėtuvės įsimylėjėliams yra vienas svarbiausių įvykių gyvenime, todėl daugelis porų sureikšmina ne tik piršlybų datą, bet ir vietą. Suprantama, kad tobulas pasipiršimas privalo įvykti tobuloje vietoje. Būtent todėl, būdami prie Eifelio bokšto, Paryžiuje, ar lankydami Niagaros krioklius, dažnai išvysite džiūgaujančias poreles, kurios ką tik žengė svarbų žingsnį į bendrą ateitį.

Didžiojoje Britanijoje populiarus vestuvių tinklapis „Hitched“ padarė tyrimą ir išanalizavo socialinio tinklo „Instagram“ duomenis – nuotraukas, kuriose naudojamos grotažymės: #engaged (susižadėję), #shesaidyes (ji ištarė taip) ir #bridetobe (būsima nuotaka).

Naudodami šiuos duomenis, „Hitched“ išskyrė populiariausias vietas pasaulyje, kur poros oficialiai nusprendė praleisti likusį gyvenimą kartu.

people-2557423_1920

Jeigu, greitu metu, ketinate mylimajai pirkti sužadėtuvių žiedą, apsvarstykite šias vietas ir gerai pagalvokite, ar tikrai norite vienoje iš jų priklaupti ant kelio. Nes yra nemaža tikimybė, kad tuo pačiu metu analogiškai savo išrinktosios rankos jums už nugaros prašys ir dar keli vaikinai.

Štai dešimt populiariausių sužadėtuvių vietų:

  1. Bondajaus paplūdimys, Sidnėjus – 2000 piršlybų per metus
  2. Big Bear Lake, Kalifornija – 1666 piršlybų per metus
  3. Volto Disnėjaus Epkoto parkas, Florida – 1428 piršlybų per metus
  4. Niagaros kriokliai, Ontarijo provincija – 1250 piršlybų per metus
  5. Centrinis parkas ir Bruklino tiltas, Niujorkas – 1111 piršlybų per metus
  6. Holivudo ženklas, Los Andželas – 1000 piršlybų per metus
  7. Eifelio bokštas, Paryžius – 679 piršlybų per metus
  8. Centennial Lakes park, Minesota – 625 piršlybų per metus
  9. Volto Disnėjaus Magiškos karalystės parkas, Florida – 555 piršlybų per metus
  10. Disneilendas, Paryžius – 500 piršlybų per metus

Iš 10 populiariausių vietų pasaulyje, Europoje minimos tik dvi, tačiau būkite originalūs – išskirtinių vietų piršlyboms galima rasti net ir kaimyninėse šalyse.