Svajojate kažkur išvykti, tačiau negalite apsispręsti kur? Tobuliausiai jums tinkanti kryptis gali būti užrašyta žvaigždėse.

Mintis, jog zodiako ženklas gali nulemti jūsų kitos kelionės kryptį gali pasirodyti kiek keista, tačiau, astrologų teigimu, zodiako ženklai gali atskleisti svarbius elementus, kurie padės atrasti tobulą atostogų vietą.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 – sausio 19)

Kadangi Ožiaragiai yra gana ramūs ir tylūs žmonėms, tobula kryptis jiems – Paksio sala Graikijoje.

Sala nedidelė, todėl čia jausitės jaukiai. Žydras vanduo, smėlėti paplūdimiai ir alyvmedžių kvapas leis atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe. Na, o jeigu pasijausite vieniši, visuomet galite pakalbėti su Paksio salos gyventojais, jie laikomi vieni draugiškiausių pasaulyje.

VANDENIS (sausio 20 – vasario 18)

Vandeniai trokšta nuotykių, veiksmo, spalvų, todėl ideali vieta jų atostogoms yra – Marakešas (Marokas).

Tikram vandeniui patiks šio miesto triukšmas ir chaosas, tačiau kelionė nebus baigta, jeigu neaplankysite Mažorelio sodų. Ryškios mėlynos spalvos pastatai ir natūralios gamtos kontrastas užburs kiekvieno Vandenio širdį.

ŽUVYS (vasario 19 – kovo 20)

Žuvys į gyvenimą žiūri paprastai, todėl kelionė jiems reiškia poilsį, o geriausią poilsį ir ramybę Žuvys patirs Balyje, Indonezijoje.

Gamtos grožis ir gilios tradicijos šioje vietoje sukuria žodžiais neapsakomą rojaus kampelį. Šventyklos, paplūdimiai, draugiški Balio žmonės ir skanus tradicinis maistas leis Žuvims pilnai atsipalaiduoti ir savo atostogas paversti tikra ramybės oaze.

bady-qb-312696-unsplash

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Avinai nemėgsta sėdėti vietoje, todėl visad imasi iniciatyvos ir gyvena entuziazmo kupiną gyvenimą. Tokiems žmonėms privaloma apsilankyti Melburne, Australijoje.

Vienas judriausių miestų Australijoje, kuris pasiūlys viską, ko trokšta jūsų širdis: barai, muziejai, restoranai, istorinės vietos, paplūdimys ir daug kitų, įdomių objektų. Dėl milžiniškos pasiūlos Melburnas Avinui yra tobula kelionės kryptis.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 20)

Šilti, geraširdžiai žmonės, mėgstantys komfortą ir prabangą, todėl ideali vieta jų atostogoms – Karibai.

Ši tropinė sala dažnai laikoma viena turtingiausių ir gražiausių vietų pasaulyje. Prabangūs apartamentai su vaizdu į žydrą pakrantę kiekvieno Jaučio atostogas padarys išskirtinėmis.

DVYNIAI (gegužės 21 – liepos 20)

Nepastovus ir nenuspėjamas zodiako ženklas, kuriam būtina nukeliauti į Torontą, Kanadą.

Impulsyviam Dvynių charakteriui patiks virte verdantis Toronto gyvenimas. Miesto šurmulys neleis nuobodžiauti nei dieną nei naktį, veiksmas čia vyksta ištisą parą todėl ši kelionė puikiai tiks Dvyniams, dar vadinamiems nuotykių ieškotojais.

yeshi-kangrang-270514-unsplash

VĖŽYS (birželio 21 – liepos 22)

Vėžiai – ištikimi, emocingi ir nepataisomi romantikai, todėl ideali vieta jų atostogoms – Borakajus, Filipinai.

Borakajus garsėja Dieviško grožio paplūdimiais ir auksiniais saulėlydžiais. Kadangi Vėžių mėgstamiausias paros laikas naktis – sėdėti ant šilto paplūdimio smėlio, gerti kokteilį iš kokoso riešuto ir stebėti horizonte dingstančią saulę yra tarsi svajonės išsipildymas.

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Aistringi ir energingi Liūtai bent kartą gyvenime turėtų nukeliauti į Islandiją.

Islandijos kalnai, kriokliai, daubos, geizeriai ir kiti gamtos stebuklai kiekvieną Liūtą pakerės savo žavesiu. Būtinai nuvykite į Reikjaviką, tai miestas, pulsuojantis energija, todėl čia puikiai pritapsite ir jausitės geriau nei bet kur kitur.

MERGELĖ (rugpjūčio 23 – rugsėjo 23)

Išlavintu protu ir analitiniu mąstymu pasižyminčios Mergelės privalo apsilankyti Antverpene, Belgijoje.

Šis maršrutas Mergelėms patiks dėl istorinių miesto pastatų, architektūrinių šedevrų ir renesansu kvepiančios kultūros. Būtinai aplankykite žymiąją Grote Markt aikštę ir Antverpeno Švč. Dievo Motinos katedrą – turbūt gražiausią katedrą Belgijoje.

thomas-konings-344040-unsplash

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Nepaisant to, kad Svarstyklėms yra sunku priimti sprendimus, jie yra laimingi žmonės, kurie turi puikią intuiciją ir estetinę nuovoką. Tobula jų kelionių kryptis – Dubrovnikas, Kroatija.

Šiame mieste daug sprendimų priimti nereikės, galėsite tiesiog atsipalaiduoti ir grožėtis įspūdingais miesto vaizdais. Kalnuota gyvenvietė, mėlynas vanduo ir nuostabūs uolėti krantai džiugins jūsų akis, o vietinis maistas – jūsų skrandžius.

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 21)

Skorpionas yra permainingas, visiškai priešingų jėgų derinys. Todėl surasti tobulą pusiausvyrą tarp In ir Jang tikrai pavyks Japonijoje, Kioto mieste.

Šventos, pagarbios ir paslaptingos vietos puikiai tiks pusiausvyros paieškoms. Kiote gausu šventyklų, tad aplankę jas tikrai atrasite vidinę ramybę. Be to, Kiote gausu pramogų, tad permainas mėgstantiems Skorpionams šis miestas yra tobula atostogų kryptis.

ŠAULYS (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Šauliai turi poreikį nuolatos mokytis, tyrinėti ir atrasti kažką naujo. Sėdėjimas vienoje vietoje ir tinginystė Šauliui yra nesuprantamas dalykas. Todėl tobula kryptis jiems yra Naujoji Zelandija.

Šioje šalyje nuobodžiauti nebus kada, tai vieta, kur veiksmas vyksta ištisus metus, dieną ir naktį. Aktyvus laisvalaikio leidimas, laukinė gyvūnija, gili istorija, nuostabi gamta – viskas vienoje šalyje. Šaulys čia jausis tarsi sapne iš kurio nesinorės pabusti.

jasper-van-der-meij-104066-unsplash