„Ryanair“ informavo savo klientus, kad pradeda taikyti naują sėdimų vietų politiką. Nuo šiol keleiviai už papildomą mokestį pasirinkę sėdimą vietą galės registruotis į skrydį ne 30, o 60 dienų prieš skrydį.

Šiuo metu visi „Ryanair“ klientai tiek internetu, tiek per mobiliąją oro linijų aplikaciją savo skrydžiui gali už papildomą mokestį išsirinkti norimą sėdimą vietą. Tai leidžiama daryti likus dviem arba daugiau valandų iki paskelbto išvykimo. Nuo šiol registruotis (check-in – angl.) šiam skrydžiui bus galima likus net 60 dienų iki išvykimo.

Keleiviai, kurie nebus susimokėję už konkrečią sėdimą vietą galės registruotis skrydžiui nuo 4 dienų iki 2 valandų iki skrydžio, o sėdima vieta jiems bus parenkama atsitiktiniu būdu.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti 60 dienų registracijos terminą keleiviams, įsigijusiems mokamas vietas. Mes nuolat diegiame inovacijas, tačiau vienas dalykas nesikeis – tai mūsų žemos kainos. Mes nuolat plečiame savo flotilę, skrydžių ir maršrutų skaičių, todėl mūsų klientai,  kaip visada, galės mėgautis plačiausiu ir geriausiu kelionių krypčių pasirinkimu, laiku vykdomais skrydžiais ir fantastiška skrydžių patirtimi“, – teigė „Ryanair“ atstovas Kenny Jacobs.