Šį trečiadienį įvyks jau ketvirtasis „Kvepia Kelionėm“ vakaras, kuriame su kauniečiais savo kelionių istorijomis dalinsis du visiems puikiai žinomi žmonės – Aidas Puklevičius ir Rimvydas Širvinskas-Makalius.

Publicistas ir rašytojas Aidas Puklevičius yra nepagydomas vyno mėgėjas, o kelionės jam be šio atributo yra neįsivaizduojamos.

Dalyvaudamas žaidime „Auksinis protas“ jis užsiminė, kad pergalės atveju, laimėjęs dviejų savaičių kelionę į pasirinktą šalį, keliautų į Vatikaną. Nejuokaujam.

„Tai šalis, kurioje tenka daugiausiai išgeriamo vyno vienam gyventojui, šalis, kurioje nėra nė vienos pradinės ir vidurinės mokyklos, ir trečia – noriu visiems įrodyti, kad net 0,44 kvadratinio kilometro kažką galima veikti net dvi savaites“, – savo meilės vynui neslėpė Aidas Puklevičius.

Tuo tarpu visiems neabejotinai gerai pažįstamas Rimvydas Širvinskas-Makalius jums ne tik papasakos savo istorijas iš kelionių, bet ir duos įvairiausių patarimų. Nes ar gali būti tam tinkamesnis žmogus, nei tas, kuris šešis mėnesius per metus praleidžia užsienyje?

Tuo labiau, jog Makalius visai neseniai grįžo iš tikrai egzotinių kelionių po Šri Lanką, Maldyvus bei Indiją.

Susirinkusiųjų taip pat laukia ir muzikinis grupės „Karma“ lyderio Kazimiero Likšos pasirodymas.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/579171965600038/