Vieniems Amerika yra svajonių šalis, kitiems – tai puiki proga per vasaros atostogas išskristi padirbėti bei pramokti anglų kalbos. Ugnei tai yra didžioji gyvenimo meilė.

Ugnė yra „užkietėjusi“ keliautoja. Kai nuvykome pas ją į namus iš karto akį patraukė ant sienos kabantis nedidelis pasaulio žemėlapis. Jis buvo visas „nuspalvintas“ mažais smeigtukais, Ugnei primenančiais vietas, kuriose ji jau yra trypusi žemę.

Tarp tokių vietų yra Pietų Afrikos Respublika, Naujoji Zelandija, Filipinai, Etiopija, Egiptas, Jamaika, Puerto Rikas, Mergelių salos, Šv. Martyno sala, Izraelis, Tailandas, Jordanija, žinoma, Europa, o tankiausiai smeigtukai susegioti JAV.

Būtent apie šią šalį mes daugiausiai su Ugne ir kalbėjomės. Ji ten yra buvusi daugiau nei 10 kartų, tačiau tai tikrai ne riba. Planuose yra ne tik nauji taškai šiame žemyne, bet ir knyga.

Turbūt daugelis yra girdėję apibūdinimą „road trip“. Ne tik girdėję, bet galbūt ir planavę. Ugnė tokių „road tripų“ Amerikoje turėjo ne vieną ir ne du, todėl būtent apie tai ir bus jos knyga, kurią knygynuose turėtumėte rasti prieš 2016 m. Kalėdas.

Po apsilankymo jos namuose galiu pasakyti, kad Ugnė yra viena iš tų žmonių, kurie apie keliones gali kalbėti neatsikvėpdami. Jau vien istorijos apie susidūrimą su meškomis, neplanuotus nuotykius Havajuose, draugo paieškas nacionaliniame parke ar „meilę“ gyvatėms, ko vertos!

Tad kviečiu užsidėti ausines ir pažiūrėti interviu. O tada galbūt ir planuoti kelionę į JAV.