Nepriklausomai nuo to, kokios plačios yra jūsų pažiūros, kuomet kalba pasisuka apie kitas pasaulio šalis, galvoje nenorom iškyla tam tikri išankstiniai nusistatymai ar stereotipai.

Dėka visagalio „Google“ dabar galime sužinoti kokia yra pirminė žmonių nuomonė apie užsienio šalis.

Žemiau pateiktame infografike atskleidžiami „Google“ paieškos rezultatai, kuriuose atsispindi tai, ko žmonės dažniausiai ieško tyrinėdami juos dominančią šalį, o tai parodo kuo šalis yra populiari, ar bent su kuo žmonės ją sieja. Maistas, gėrimai, sportas ir atostogų kryptys yra labiausiai paplitusios temos.

Pasirodo, Jungtinės Amerikos Valstijos yra populiarios dėl savo aukštojo mokslo, kadangi žodis „universitetas“ buvo dažniausiai naudojamas ieškant informacijos apie šią šalį. JAV yra vienintelė švietimo kategorijoje esanti valstybė.

Kad Rusija siejama su degtine, niekas nenustebs, tačiau ar žinojote, kad didžioji dalis Azijos taip pat laikoma degtinės kraštu? Latvija garsėja savo anekdotais, o Kipras automobiliais?

Įdomu tai, kad mūsų kaimynė Lenkija laikoma gardžiu kąsneliu ieškantiems naujos kelionių krypties, o į Ukrainą žmonės, rodos, vyksta užmegzti naujų pažinčių.

Tačiau smagiausia, kad Lietuva nesiejama nei su blogu oru, nei alkoholiu, į mūsų šalį turistai atvyksta dėl maisto. Matyt, šalta rožinė sriuba ir mėsa įdarytos bulvės paliko įspūdį ne vienam keliautojui.

1 2 3 4 5 6 7