23 metų stiuardese dirbanti lietuvė Brigita Jagelavičiūtė išgarsėjo ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tiesa, ją pirmiausiai atrado būtent „Kvepia Kelionėm“ portalas.

Jauna mergina, dirbanti stiuardese vienuose prestižiškiausių pasaulio oro linijų „Emirates Airlines“, pasaulį žavi savo nuostabiomis nuotraukomis. Nors mergina teigia, kad socialiniuose tinkluose ji parodo tik 40 % savo gyvenimo, jis atrodo nuostabus.

Lygiai prieš metus jos interviu buvo išspausdintas „Kvepia Kelionėm“ portale. Netrukus šis pokalbis buvo perspausdintas 15min.lt portale. Panašiu metu ir prasidėjo merginos žygis į plačiuosius populiarumo vandenis.

Have a beautiful weekend everyone! ☺️🙏🏼❤️

A post shared by Brigita Jagelaviciute (@imbrigita) on

Socialiniame tinkle „Instagram“ mergina jau turi daugiau kaip 76 tūkstančius sekėjų ir kasdien sulaukia tūkstančių paspaudimų patinka ant savo nuostabaus grožio nuotraukų.

B. Jagelavičiūtė šiuo metu gyvena Dubajuje ir jau yra aplankiusi 74 šalis. Brigitos sėkme susidomėjo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio žiniasklaida. Straipsnius apie jauną stiuardesę jau rašo tokie naujienų puslapiai kaip „The Independent“, „Daily Mail“ ir „Travel and Leisure“.

The world, chico… and everything in it.

A post shared by Brigita Jagelaviciute (@imbrigita) on

Brigita pasakoja, jog dievina savo darbą ir mėgsta kas rytą atsikelti naujoje šalyje. Jai patinka sutikti naujus žmones ir užmegzti ilgai trunkančius draugystės ryšius visame pasaulyje.

Chasing sunsets and dreams. 😊✨

A post shared by Brigita Jagelaviciute (@imbrigita) on

Mergina teigia, kad sunkiausias dalykas dirbant tokį darbą yra prisitaikyti prie laiko ir temperatūrų skirtumo, tačiau nepaisant to, būti stiuardese jai patinka. Įdomu tai, kad B. Jagelavičiūtė į lėktuvą pirmą kartą įžengė būdama 18 metų, tačiau šiandien Brigita savo gyvenimo be lėktuvo įsivaizduoti nebegali.