Kai kalbame apie keliones, dažniausiai turime omenyje vienos ar dviejų savaičių atostogas prie įšilusios briliantinio mėlynumo jūros ar niekuo neišsiskiriančias pažintines išvykas. Tačiau jaunai merginai vardu Jin iš Pietų Korėjos kelionės reiškia kur kas daugiau. Jos kelionė tęsiasi jau daugiau nei penkerius metus, o per tą laiką savo dviračiu Jin numynė daugiau nei 60 000 km ir padangų įspaudus paliko penkiuose žemynuose.

Kaip savo asmeniniame puslapyje teigia, pati Jin, jai patinka stebėti naktinį dangų, skaityti knygas ir fotografuoti. Ji domisi astronomija, gamta, žmonėmis, stovyklavimu, kelionėmis, turi daugybę kitų pomėgių. Į savo kelionę mergina išsiruošė vienerius metus padirbėjusi Kanadoje. Nors ji neturėjo pakankamai pinigų didelei kelionei – tikėjo, kad pinigai nesvarbūs ir leidosi į gyvenimo odisėją.

From @hilleberg_the_tentmaker – Photo by @max_dreamcreator Wishlist-I have always dreamed to have hilleberg tent which is most expensive and best tent. Haha. My first tent was for $70 and used two and half years in Americas and Africa. Now what I am using was from some friend who was about to throw away his tent.. haha Cheap one is okay to use…. Just Hillebergtent is super car like Porche to me. 🤣😊 위시리스트-항상 힐베르그 텐트 갖는 게 소원이었다. 가장 비싸고 성능 좋은 텐트 브랜드 ㅎ 현실은 7마넌 짜리 텐트 2년 반 아메리카 대륙과 아프리카서 사용, 지금 쓰는 건 독일인 친구가 버리려던가 가져다가 내가 쓰는 중 ㅋ 뭐 싼 것도 쓸만하지만 힐베르그 텐트는 내게 있어서 포르쉐 슈퍼카를 갖고 싶어하는 사람들의 심리랄까나 ㅋ #hillebergthetentmaker #hilleberg #campvibes #camping #tent #wishlist

A post shared by Cycling Around The World (@universewithme) on

Keliauti dviračiu mergina pasirinko todėl, kad keliavimas dviračiu, jos nuomone, yra tobulas būdas pamatyti pasaulį. Jin nori mokintis iš kitų žmonių ir pamatyti kas vyksta žemėje kol kelionės netapo visuotinės ir visiem prieinamos, augti ir tapti geresniu žmogumi. Pagrindinė merginos svajonė susijusi su meile astronomijai – keliauti erdve, kosmosu, o ši kelionė, anot Jin, yra pirmasis žingsnis svajonės link. Apsilankiusi visuose žemynuose ir grįžusi iš šios neįtikėtinos avantiūros, ji planuoja studijuoti astronomiją.

Rice terrace field 쌀 논밭

A post shared by Cycling Around The World (@universewithme) on

Kelionę mergina pradėjo 2011 metų rugsėjo 1 dieną, San Franciske, o jau antrą dieną po starto ji neslepia palapinėje verkusi, kadangi viskas atrodė per sudėtinga. Nepaisant to, Jin pasakė sau, kad pabandys pakeliauti bent mėnesį. Diena iš dienos ji jautėsi vis geriau, o mėnuo pavirto į penkerius nesibaigiančios kelionės metus. Per metus ir keturis mėnesius mergina apkeliavo JAV ir Pietų Ameriką. Vėliau išvyko į Afriką, kur per vienerius metus nuvyko iš žemyno šiaurinės į pietinę dalį. Po Afrikos laukė Europos valstybės ir merginos taip norėta pamatyti šiaurės pašvaistė. Vėliau Jin pervažiavo viduriniųjų rytų dykumas, o dabar keliauja po Azijos valstybes. Kaip teigia mergina, ten kur ji yra – yra ir jos namai bei svarbiausia vieta. O jos geriausi draugai yra tiesiog žmonės kurie kartu pietauja ir gurkšnoja alų ar kavą.

Mergina jau yra apvažiavusi Aziją, Afriką, Europą, Šiaurės bei Pietų Ameriką ir aplankiusi 66 valstybes. Kelionės metu merginai teko sudalyvauti 5 eismo įvykiuose bei daugelyje smulkių incidentų. Kai kuriose valstybė teko patirti ir seksualinį persekiojimą. Įdomu tai, kad mergina iki kelionės netgi neturėjo savo asmeninio dviračio, tačiau dabar įrodinėja kitiems ir sau pačiai, jog viskas pasaulyje yra įmanoma. Šiuo metu Jin keliauja į savo gimtąjį miestą, tačiau kaip teigia pati, nežino ar grįžusi pasiliks ten ilgesnį laiką.

Merginos keliones galite sekti internetiniame puslapyje Universewhitme.com, socialiniame tinkle FacebookInstagram bei Youtube paskyrose.

Jin kelionės akimirkos:

It is getting harder.. going deep mountain 😏 점점 난이도가 올라가며 산 깊이 들어간다 ㅎ

A post shared by Cycling Around The World (@universewithme) on

Beautiful scenery on my route 아름다운 풍경 ㅎ

A post shared by Cycling Around The World (@universewithme) on

#huashan #seconddayof2017

A post shared by Cycling Around The World (@universewithme) on

#Place : #Zhangye National Geopark, (#rainbowmountain) #Gansu province, #China #장소 : #장예시 #무지개 산 (#칠채산), #중국

A post shared by Cycling Around The World (@universewithme) on

My favorite place in Dubai #marinawalk #dubai

A post shared by Cycling Around The World (@universewithme) on