23 metų Taylor Demonbreun turi misiją – tapti jauniausiu ir greičiausiai visas pasaulio šalis apkeliavusiu žmogumi. Per 400 dienų mergina planuoja aplankyti 195 šalis ir senąjį rekordą pagerinti keliais mėnesiais. Be to, ji yra metais jaunesnė už ankstesnį rekordininką, tad įvykdžiusi savo misiją Taylor susižertų net 2 pasaulio rekordus – jauniausios ir greičiausios keliautojos.

Praeitais metais Taylor baigė universitetą, kur įgijo išsilavinimą ekonomikos srityje. Tačiau, trumpam išvykusi pamokyti į užsienį ji suprato, jog nebenori būti bankininke, kaip planavo anksčiau. Ją užplūdo didžiulis noras keliauti toliau. Todėl, grįžusi namo, mergina kiekvieną laisvą minutę skyrė rekordinei kelionei planuoti, tai buvo lyg darbas pilnu etatu, prisipažįsta mergina.

Ilgai nelaukusi Taylor susikrovė lagaminus ir pradėjo savo kelionę. Keliavusi 9 mėnesius mergina jau buvo aplankiusi 100 šalių, tarp kurių ir Lietuva.

Mūsų šalį mergina apibūdina kaip „šaltą ir lietingą“. Tačiau, negaili ir gerų žodžių, sakydama: „Nuostabiai praleidau laiką Vilniuje. Labiausiai patiko vaikštinėti po vinguriuojančias senamiesčio gatveles“, – savo tinklaraštyje rašo Taylor.


Taylor prisipažįsta, jog pradėjusi savo kelionę nerimavo dėl kai kurių dalykų, tokių kaip socialiniai rėmai, stereotipai, baimė keliauti vienai ir panašiai. Šios baimės ypatingai sustiprėjo prieš kelionę į Afganistaną. Mergina žinojo, jog tai nėra saugi zona, tačiau Taylor sugebėjo išlipti iš savo komforto zonos. Mergina sako, jog tereikia išmokti tikėti žmonėmis ir negalvoti, kad kažkas tau linki blogo: „Žmonės pamatę, jog aš nevietinė, siūlo savo pagalbą, nes didžiuojasi savo šalimi ir džiaugiasi galėdami apie ją man papasakoti“, – sako mergina.

Tam, kad pagerintų pasaulio rekordą Taylor savo kelionę turi užbaigti iki gruodžio, tačiau ji tikisi tą padaryti dar iki rugsėjo, kadangi jau aplankė 100 iš 195 šalių.

cats