Viename Japonijos oro uostų pavyzdinga darbuotoja nufilmuota entuziastingai valanti bagažo takeliu iš lėktuvo keliaujančius lagaminus.

Iš vaizdo įrašo galima matyti kaip atsakingai į savo darbą žiūri bagažo prižiūrėtojai Japonijoje ir tai akivaizdžiai skiriasi nuo to, kas vyksta daugelyje Europos ar JAV oro uostų. Tikrai ne kiekviename oro uoste galima pamatyti lagaminų švarą tikrinantį ir dėmes valantį darbuotoją.

Tiesa, socialinių tinklų komentatoriai pamatę šį vaizdo įrašą nevengia ir pajuokauti. Štai vienas jų šmaikštauja, kad darbuotoja yra atsakinga už pirštų antspaudų, likusių po lagaminų apšvarinimo, nuvalymą. Vienas JAV gyventojas prasitarė, kad Valstijose reikia džiaugtis, jeigu vieną savo lagaminą iš bagažo gauni vis dar nepadalintą į kelias dalis, o štai kiti socialinių tinklų vartotojai pasidžiaugė ir palinkėjo už bagažą atsakingiems oro uostų darbuotojams imti pavyzdį iš šios japonės.

Nežinoma, kuriame tiksliai oro uoste padarytas šis įrašas, bet vaizdo įrašas „Youtube“ ir socialiniuose tinkluose yra peržiūrėtas tūkstančius kartų, o ypatingą dėmesį į jį atkreipė Jungtinės Karalystės žiniasklaida, nes šioje valstybėje pastaruoju metu buvo užfiksuotas ne vienas neatsakingai su bagažu besielgiantis darbuotojas. Vienas iš tokių atvejų buvo užfiksuotas Lutono oro uoste, Londone.