Aktyvaus poilsio mėgėjai, tarp kurių ir būrys Lietuvos įžymybių, plūsta į Turkiją, kur netoli Antalijos miesto yra įsikūręs vandenlenčių parkas „Hip Notics“.

„Hip Notics“ parkas yra vienas geriausių pasaulyje, todėl jame bent du mėnesius per metus praleidžia ir lietuvė Agnė Šimanskytė, kuri vandenlenčių sportu (wakeboarding) užsiiminėja jau daugiau nei septynerius metus.

Mergina parką vadina savo antraisiais namais. Čia ji atvyksta ne tik pasportuoti, bet ir vesti treniruotes kitiems vandens sporto entuziastams ir mėgėjams, tarp kurių nemaža dalis lietuvių.

„Šis parkas yra puiki vieta išbandyti vandenlenčių sportą, tiek pradedantiesiems tiek pažengusiems sportininkams. Čia visuomet šilta, geras oras, nuostabios figūros, puiki aplinka, tvarkingi kambariai ir labai skanus maistas“, – pasakoja sportininkė.

Agnė rekomenduoja vandenlenčių sportą išbandyti kiekvienam: „Wakeboard‘ai (vandenlentės), iš tiesų, yra nuostabus sportas. Plaukiant jais, dirba visas kūnas, visi raumenys, todėl šis sportas atstoja sporto klubą. Be to, tai nėra vien tik plaukimas, tai yra bendravimas su žmonėmis. Parke galima sutikti turistų iš įvairiausių pasaulio šalių, tad nesunku susirasti naujų draugų ir, tiesiog, puikiai praleisti laiką“, – priduria mergina.

Jeigu manote, kad vandenlenčių sportas jums yra neįkandamas malonumas – klystate. A. Šimanskytės teigimu, tai nėra brangiau nei atostogos kalnuose ar savaitė 5* viešbutyje Turkijoje.

Parke jau spėjo apsilankyti ir ne vienas lietuvis. Pernai Rolandas Mackevičius čia ruošėsi „Betsafe Lietuvos Wake Čempionatui“. O prieš porą savaičių „Hip Notics“ parko malonumus išbandė ir Mantas Stonkus, Martynas Tyla su mylimąja Neringa Zeleniūte bei Gintarė Gurevičiūtė kartu su mylimuoju Dmitrijumi Jaruševičiumi.

Riding…

A post shared by Rolandas Mackevičius (@rolandas) on