Girtas lietuvis, Robertas Bajalis (30), skrydžio iš Rygos į Mančesterį metu, ne tik seksualiai priekabiavo prie stiuardesės, bet ir trukdė kitiems darbuotojams bei keleiviams.

Dviejų vaikų tėtis skrydžio metu buvo neblaivus, šaltinių teigimu, prieš lipant į lėktuvą, R. Bajalis išgėrė pusę butelio degtinės ir 4 taures sidro. Apgirtęs vyriškis ėmė priekabiauti prie aviakompanijos „Ryanair“ darbuotojų.

Pirmiausia, neblaivus keleivis sugriebė stiuardo kaklaraištį ir ranka baksnojo jam į krūtinę:

„Vyras buvo gerokai už mane didesnis ir atrodė įtūžęs. Dažnai susiduriu su tokiais žmonėmis, tačiau, manau, tai yra neteisinga, aš tik stengiausi gerai atlikti savo darbą“, – pareiškime teigė stiuardas.

toa-heftiba-508994-unsplash

Vėliau R. Bajalis griebė šalia sėdėjusiai moteriai už krūtinės, o stiuardesei už sėdmenų.

Už netinkamą elgesį vyras buvo suimtas iš karto po lėktuvo nusileidimo Mančesteryje. R.Bajaliui skirta 8 mėnesių laisvės atėmimo bauda, tačiau ji atidėta 2 metams. Vyrui, taip pat, teks susimokėti 700 svarų sterlingų (maždaug 800 eurų) baudai apmokėti ir 300 svarų sterlingų (maždaug 340 eurų) kompensacijai padengti.

Kaltinamojo advokatas teigia, jog suvartoto alkoholio kiekis buvo pagrindinis veiksnys lėmęs tokį vyro elgesį. Priduriama, kad R. Bajalis nuoširdžiai gailisi ir už įvykius prisiima pilną atsakomybę.

Šaltinių teigimu, vyras į problemas dėl alkoholio įsivelia nebe pirmą kartą.