Visai neseniai, spaudoje buvo rašoma apie lietuvio bandymą įkopti į Gievonto (Lenkija) kalno viršūnę be batų. Vakar pasirodė pranešimas apie dar vieno, Baltijos šalių turisto, žygį. Šį kartą estas Pavelas mėgindamas grįžti į viešbutį Italijos kalnuose, pasiklydo ir įsibrovė į restoraną.

Turistas iš Estijos, atostogavęs slidinėjimo kurorte Breuil-Cervinia, Aostos slėnyje, Italijoje, po smagaus vakaro vietiniame bare keliavo ilsėtis į viešbutį. Deja, Pavelas pasuko ne tuo keliu ir atsidūrė slidinėjimo trasoje. Tačiau, to nesupratęs tęsė savo kelionę į kalną, ieškodamas viešbučio. Tarp 2-3 valandos nakties, vyriškis horizonte išvydo namelį, tai buvo kalnų baras-restoranas „Igloo“, įsikūręs 2,400 metrų virš jūros lygio.

barn-cabin-chalet-790585

Apsiginklavęs tik viešbučio kambario raktu, keliautojas sugebėjo įsilaužti į restoraną ir praleisti naktį viduje. Vyriškį ryte rado atvykę restorano darbuotojai. Pavelas miegojo ant suoliuko, o šalia jo stovėjo du buteliai vandens, pagirioms gydyti.

Prieš atrandant girtą keliautoją restorane, vyro pasigedo artimieji, tad į paiešką buvo išsiųsta gaisrininkų brigada ir policijos pareigūnai su dronais. Už naktinį pasivaikščiojimą po trasą vyras gavo įspėjimą, tačiau nubaustas nebuvo.

„Pavelui labai pasisekė, neradęs pastogės vyras greičiausiai būtų mirtinai sušalęs“ – teigia paklydėlio ieškoję pareigūnai. Vyras įvykio nekomentuoja.