Islandija – viena populiariausių pasaulyje turizmo krypčių. Neįprasta gamta ir kerintis kraštovaizdis, netradicinis žmonių gyvenimo būdas, geizeriai, kriokliai, ledynai ir dar daug kitų valstybės identitetą įrėminančių niuansų. Islandiją aplankyti nors kartą gyvenime būtina kiekvienam, o  „Wizzair“ lojalumo programos dalyviai gegužės – birželio mėnesiais tai gali padaryti už 75 eurus.

„Wizzair Discount Club“ narystė asmeniui kainuoja 29,99 Eur metams. Tiesa, pasirinkus skrydį į abi puses, narystės mokestis atsipirks jau per pirmąją kelionę, kadangi ji užtikrina nuo 10 Eur nuolaidą kiekvienam skrydžiui, 5 eurų nuolaidą registruotam bagažui ir kitas privilegijas sau bei vienam su nariu keliaujančiam asmeniui. Daugiau informacijos apie „Wizzair Discount Club“ privilegijas, narystės rūšis ir kt. sužinosite paspaudę čia.

Maršrutas: Vilnius – Reikjavikas – Vilnius
Pavyzdinės skrydžių datos:

  • Gegužės 9 – gegužės 13 d. (84,98 Eur)
  • Gegužės 13 – gegužės 20 (84,98 Eur)
  • Gegužės 20 – gegužės 27 d. (74,98 Eur)
  • Gegužės 23 – gegužės 30 d. (74,98 Eur)
  • Birželio 6 – birželio 10 d. (78,98 Eur)

isl

Skrydžių bilietų Wizzair interneto puslapyje.

Apgyvendinimas: nakvynės Islandijoje galite ieškoti Booking.com, Hotels.com  arba airbnb.com internetinėse svetainėse. Jeigu pastarajame dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmajai nakvynei.

Automobilio nuoma: automobilį viešnagės Islandijoje metu galite rezervuoti Rentalcars.com automobilių nuomos sistemoje.

Daugiau apie Islandiją, bei ką nuveikti ten nuvykus, sužinosite paskaitę kitus „Kvepia kelionėm“ apie šią valstybę saloje:

10 dalykų, kuriuos reikia padaryti nukeliavus į Islandiją

Apie paslapties kraštą ir svajonių geizerius. Apie Islandiją.