Egzotiškasis Tailandas bei Šri Lanka, o tiksliau, Tailando sostinė Bankokas ir didžiausias Šri Lankos miestas Kolombas, jus nustebins dar neregėtais skoniais ir kvapais, o Ukrainos tarptautinės oro linijos pasirūpino, kad šiuos Pietų Azijos miestus pasiektumėte už sąlyginai nedidelę kainą.

Kelionė į Bankoką ir atgal gali atsieiti nuo 311 eurų, o į Kolombą nuskrisiti bei grįžti galite sumokėję vos 336 eurus. Ir visa tai su vos vienu itin trumpu persėdimu į kitą lėktuvą Kijeve. O dar tas platus datų pasirinkimas…

Keliaudami į Bankoką daug rūbų galite nesidėti. Vidutinė temperatūra Tailande visus metus būna virš 30 laipsnių šilumos, todėl visą parą galėsite vaikščioti dėvėdami šortus ir marškinėlius trumpomis rankovėmis. Tiesa, nesušalsite ir nedėvėdami nieko, nes sušalti Tailande, ko gero, neįmanoma.

Bankokas Tailando sostinė ir didžiausias miestas, kuriame gyvena apie 10 milijonų gyventojų, o kai kurių šaltinių duomenimis, jų skaičiuojama net iki 15 milijonų. Jame gyvena 17 kartų daugiau gyventojų nei antrame pagal dydį šalies mieste Samut Prakane. Tai pagrindinis šalies jūrų ir upių uostas, išsidėstęs prie Menam Čao Prajos upės žiočių. Mieste klesti menų amatai, yra keletas universitetų, karališkųjų rūmų kompleksas, daug šventyklų.

Maršrutas: Vilnius Bankokas – Vilnius 
Pavyzdinės skrydžių datos:

Bilietų ieškokite Momondo.se internetiniame puslapyje įvesdami nurodytas datas arba paspaudę ant Jums tinkamos pavyzdinės skrydžio datos.

Kolombas didžiausias Šri Lankos, kitaip žinomos kaip Ceilonas (tikriausiai visiems girdėta ir daugelio ragauta „Ceilono“ arbata kilusi būtent iš šios salos), miestas, kuriame gyvena apie 750 000 gyventojų. Šis miestas įkurtas prie Kelani upės žiočių yra pagrindinis šalies verslo centras, turintis didelį uostą ir Beiros ežerą, kuris jungiasi su uostu kanalais ir šliuzais.  

Mieste yra plačių prospektų, šiuolaikinių pastatų, tačiau gausu ir siaurų gatvelių, lūšnynų. Yra krikščioniškų bažnyčių, musulmonų mečečių, budistų šventyklų, Kolombo universitetas, Šri Lankos technikos kolegija ir kt.

Maršrutas: Vilnius Kolombas – Vilnius
Pavyzdinė kelionės data:

Bilietų ieškokite Momondo.se internetiniame puslapyje įvesdami nurodytas datas arba paspaudę ant Jums tinkamos pavyzdinės skrydžio datos.

Apgyvendinimas: padorus numeris Bankoke ar Kolombe dviems žmonėms gali kainuoti vos nuo 10 iki 20 eurų nakčiai. Apsistojant ilgesniam laikui, apgyvendinimo įstaigos paprastai taiko papildomas nuolaidas.

Nakvynės galite ieškoti Booking.com arba airbnb.com internetiniuose puslapiuose. Jeigu pastarajame dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmąjai nakvynei.