Du zuikiai vienu šūviu. Taip būtų galima pasakyti apie šį pasiūlymą. Pigių skrydžių oro linijos „Ryanair“ siūlo galimybę aplankyti Romą bei Paryžių vienos kelionės metu vos už 70 eurų.

Tiek Italijos, tiek Prancūzijos sostinėse praleistumėte po 3 dienas.

Maršrutas: Vilnius – Roma – Paryžius – Vilnius
Kelionės data: kovo 2-8 d.

Skrydžių ieškokite paspaudę čia.

sdcsdfsdf

Romą galima laikyti tarsi dideliu nemokamu muziejumi, kadangi istorinė praeitis paliko Italijos sostinei daugybę architektūros bei meno šedevrų. Mieste stūkso daugybė antiką, viduramžių laikus menančių paminklų bei muziejų, o nemažą dalį jų galima aplankyti nemokamai.

Mėgiamiausios turistų vietos: San Kalisto požemiai, antikinė Panetono šventykla, Koliziejus, Romos forumas ir kt. Taip pat galėsite aplankyti ir Romoje stūksančią mažiausią valstybę pasaulyje, piligrimų centrą – Vatikaną.

Apie Paryžių daug pasakoti nė nereikia. Kerinti Prancūzijos sostinės panorama su Senos upe priešakyje iš Eifelio bokšto, Eliziejaus laukuose plytintis restoranų ir prabangių parduotuvių „miškas“, Triumfo arka, Dievo motinos katedra, meno meka – Luvras ir kiti lankytini objektai tik ir laukia kiekvieno turisto susidomėjusio žvilgsnio.

Nakvynę kelionės metu galite užsisakyti booking.com interneto svetainėje. Užsakant šiandien, Romoje trys nakvynės dviem asmenims gerai vertinamuose svečių namuose kainuoja vos 33 eurai žmogui (11 eurų už naktį).

sdcsv

Tris nakvynes Paryžiuje booking.com svetainėje galite užsisakyti sumokėdami nuo 106 EUR už dvivietį kambarį, taigi nakvynė vienam žmogui kainuoja apie 18 EUR.

asdadasdasd

Nakvynę taip pat galite užsisakyti per Airbnb.com puslapį. Jeigu ten dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmąjai nakvynei.