Šios savaitės pabaigoje, didžiausias pasaulyje kruizinis laivas „Symphony of the Seas“ išvyks į savo pirmąją kelionę po Viduržemio jūrą. 228,081 tonas sveriantis laivas pajudės iš Barselonos ir penkias paras plauks į Italiją.

„Symphony of the Seas“ nurungė ankstesnį rekordininką „Harmony of the Seas”, kuris priklauso tai pačiai kruizinių laivų bendrovei „Royal Caribbean International”. Naujasis kruizinis laivas bendrovei kainavo 1,35 milijardų dolerių, todėl jis tapo ne tik didžiausiu, bet ir brangiausiu kruiziniu laivu pasaulyje.

Skaičiai verčia iš koto – kruiziniame laive telpa net 6,680 svečiai, kurie bus apgyvendinti 2,759 kajutėse.  Nepamirškime ir įgulos narių, čia jų net 2,200 !

Laive gausu pramogų, tokių kaip nusileidimas lynu, vandens čiuožyklos, ledo arena, mini golfo aikštynas, laipiojimas sienomis, simuliatorius banglentininkams, krepšinio aikštelė ir, žinoma, barai, klubai, restoranai bei daug kitų pramogų tiek vaikams tiek suaugusiems.

Trokštantiems dar įsimintinesnės kelionės, siūloma apsistoti 125 kv. metrų liukso klasės apartamentuose „Ultimate Family Suite“, kurie išsidėstę net per 2 laivo aukštus. Šiame prašmatniame numeryje svečiai ras stalo tenisą, ledo ritulio stalą, čiuožyklą, skirtą lengvai nusileisti iš vieno aukšto į kitą, sūkurinę vonią privačiame balkone, 3D kino teatro kambarį su spragėsių aparatu ir, žinoma, aptarnaujantį personalą, kuris aprūpins maistu ir kitomis paslaugomis.

symphony-of-the-seas-06

Tačiau, šis malonumas gerokai paplonins keliautojų piniginę – septynių dienų viešnagė keturiems asmenims kainuos nuo 50,000 JAV dolerių.