Susipykę su tėvais vaikai gimdytojus baudžia įvairiais būdais: užsidaro savo kambaryje, nesikalba, kartais pabėga iš namų, o kartais tiesiog išskrenda į kitą pasaulio šalį.

Po barnio su tėvais, Australijoje gyvenantis dvylikametis pavogė mamos kreditinę kortelę, užsisakė skrydį į Indoneziją ir Balio saloje praleido 4 prabangos kupinas dienas.

Barnis, rodos, buvo tikrai įtemptas, kadangi po jo, berniukas nusprendė šiek tiek laiko praleisti vienas. Vaikas internete ne tik atliko pigių skrydžių paiešką, bet ir atrado oro linijas, kurios leistų jam keliauti vienam, be raštiško tėvų sutikimo.

steven-coffey-192322-unsplash

Radęs reikiamą informaciją, vaikas nusipirko lėktuvo bilietus iš Sidnėjaus į Pertą, o iš ten į Balį. Pasiėmęs savo pasą berniukas traukiniu išvyko į oro uostą, kur pasinaudojo savitarnos punktu, bilietams tikrinti. Vaikas teigė likęs nustebintas, kad tarptautiniame Perto oro uoste, niekas nepasiteiravo, kodėl jis keliauja vienas. Oro uoste jam užteko parodyti moksleivio pažymėjimą ir asmens dokumentą – pasą, įrodantį, jog vaikui jau yra 12 metų.

Tėvai apie sūnaus dingimą sužinojo sulaukę skambučio iš berniuko mokytojos, kuri norėjo pranešti jog šis nepasirodė pamokose. Tuo metu, kai tėvai kreipėsi į policiją, jų vaikas jau mėgavosi atostogomis Balio saloje.

Vaiko mama buvo sukrėsta ir pasibaisėjusi tokiu sūnaus elgesiu. Tačiau, berniukas, rodos, nesijautė padaręs kažką blogo: „Tai buvo puiku, labai norėjau patirti naujų nuotykių!“, – džiūgavo jis.