Trys mėnesiai kelionių po Europą kaip reikiant patuštintų Jūsų piniginę. Ypatingai vasarą. Tačiau kelionių kompanija „Busabout“ turi ypatingą pasiūlymą. Ji ieško keturių žmonių, kurie per tris mėnesius aplankytų 15 Europos valstybių ir 47 miestus ir… už tai gautų atlygį. 

Kompanija ieško keturių žmonių, kuriuos galėtų pasamdyti neįprastam darbui: pastarieji turėtų vykti į kelionę aplink didžiąją Europos žemyno dalį, o savo nuotykį fiksuoti socialinėje medijoje. Bendrovė žada padengti visas kelionės išlaidas ir, negana to, mokėti atlyginimą. Jeigu norėtumėte atitrūkti nuo kasdienių darbų ir turite galimybę gauti trijų mėnesių atostogas – pasiūlymas vertas apmąstymo.

Kroatija

Kroatija

Kaip minėta, šio svajonių darbo metu turėtumėte fiksuoti kiekvieną savo žingsnį ir pasakoti apie ją bendrovės socialinių tinklų paskyrose. Kitaip tariant, atlyginimą jums mokėtų už nuotraukų ir video viešinimą „Instagram“, „Snapchat“ ir kitais socialinės medijos kanalais. Jeigu konkrečiau, ieškomas vienas „Instagram’eris“, vienas blogeris, vienas vlogeris ir vienas „Snapchater’is“.

Ką turite padaryti jei norite kandidatuoti į svajonių darbą?

  • Pasirinkti į kurią poziciją kandidatuosite;
  • Sukurti minutės trukmės „Youtube“ video apie save ir paaiškinti, kodėl tu esi tinkamiausias kandidatas;
  • Savo video pristatyme patalpinti „Busabout“ logotipą ir nepamiršti pažymėti video „haštagais“ #busabout ir #ultimatetravelsquad;
  • Užpildyti formą bendrovės interneto puslapyje  ir nepamiršti pridėti sukurto video!

Kandidatai gali pretenduoti tik į vieną poziciją, todėl rinkitės atsakingai. Jeigu turite kolegų ar draugų, kurie tinkami užimti kitas pozicijas, į nuotykį galite bandyti leistis ir kaip komanda. Tokiu atveju turite padaryti bendrą video, tačiau kiekvienas komandos narys turi pasirinkti skirtingą socialinę platformą.

Porto, Portugalija

Porto, Portugalija

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kandidatai privalo būti ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus, o visos pateiktys turi būti anglų kalba. Kandidatai taip pat turi pasirūpinti bent 90 dienų galiojančiu pasu.

Esate pasiruošę pakuoti lagaminus ir leistis į gyvenimo nuotykį? Tuomet paskubėkite kandidatuoti. Paraiškos bus priimamos iki balandžio 17 dienos.