Ketvirtadienį, Melburno oro uoste, Australijoje, buvo suimtas vyras, per prievartą laužęs lėktuvo duris ir bandydamas suspėti į skrydį.

Vyras atvyko prie oro linijų bendrovės „Jetstar“ vartų, tačiau šie jau buvo užsidarę. Darbuotojai paaiškino vyrui, kad šis pavėlavo ir jo lėktuvas jau išvyko. Liudininkų teigimu, įpykęs vyras oro uoste užsirūkę cigaretę ir beviltiškai bandydamas suspėti į skrydį į Adelaidę pastūmė oro uosto darbuotoją ir puolė pro duris, lėktuvo link.

Įtūžęs keleivis pribėgo prie lėktuvo, pakilo laipteliais ir iš visų jėgų stengėsi atplėšti lėktuvo duris. Tą vyras darė net įrėmęs koją į lėktuvo šoną. Tačiau, durys niekaip neatsivėrė, o lėktuvas, į kurį veržėsi vyras, buvo net ne tas, kurio jam iš tiesų reikėjo. Šis lėktuvas ruošėsi kilti į Sidnėjų.

Du darbuotojai sugebėjo laikinai sutramdyti vyrą, o atvykus policijai jis buvo suimtas.

„Toks elgesys yra netoleruotinas. Todėl šiam keleiviui nuo šiol yra uždrausta skristi „Jetstar“ bei „Qantas“ oro linijų lėktuvais“, – teigė „Jetstar“ atstovas spaudai.

Skrydis į Sidnėjų buvo atidėtas valandai, kadangi darbuotojai privalėjo patikrinti lėktuvo duris, kurias vyras bandė išlaužti. Nustatyta, kad žala padaryta nebuvo.

2016 metais, Madrido Barachaso oro uoste, keleivis taip pat ėmėsi desperatiškų priemonių norėdamas suspėti į lėktuvą. Vyras, nepaisydamas darbuotojų nurodymų, išbėgo į lauką ir suradęs savo lėktuvą prašėsi įleidžiamas. Keisčiausia yra tai, kad tą kartą keleiviui pavyko ir jis sėkmingai buvo įleistas vidun.