Universitetuose ir mokyklose jau prasidėjo egzaminų bumas, o vos už keleto dienų į duris pasibels ir kalendorinė vasara, kurios metu, savaime aišku, daugelis darbuotojų eis atostogų. Šia džiugia proga „Kvepia Kelionėm“ paruošė jums įdomų atostogų pasiūlymą: 14 dienų kelionę po penkias Europos valstybes.

Kelionės metu aplankysite Švedijos sostinę Stokholmą, Lenkijos pajūrio perliuką Gdanską, Europos sostinę Briuselį, Vengrijos sostinę Budapeštą ir visų mylimą Paryžių. Su „Wizzair“ ir „Ryanair“ oro linijomis iš Vilniaus į visus šiuos miestus nuvyksite ir grįšite už 148,10 Eur.  Turintiems „Wizzair Discount club“ narystę už 6 skrydžius reikės pakloti dar mažiau, t. y. 128,84 Eur.

„Wizzair Discount Club“ narystė asmeniui kainuoja 29,99 Eur metams. Tiesa, narystės mokestis gana greitai atsiperka, kadangi ji dažnai suteikia nuo 10 Eur nuolaidą kiekvienam skrydžiui, 5 eurų nuolaidą registruotam bagažui ir kitas privilegijas sau bei vienam su nariu keliaujančiam asmeniui. Daugiau informacijos apie „Wizzair Discount Club“ privilegijas, narystės rūšis ir kt. sužinosite paspaudę čia.

Kelionę pradėsite birželio 14 dieną iš Vilniaus oro uosto, o baigsite – birželio 28-ąją taip pat Vilniuje.

Kelionė nurodytu maršrutu automobiliu atrodytų taip:

3

Kelionės data: birželio 14 – birželio 28 d.
Maršrutas: Vilnius – Stokholmas – Gdanskas – Briuselis – Budapeštas – Paryžius – Vilnius
Kaina: nuo 128,84 Eur

Skrydžių informacija:

Bilietus galite įsigyti paspaudę čia: 1 dalis, 2 dalis, arba pagal pateiktus skrydžių duomenis Wizzair ir Ryanair internetinėse svetainėse.

Apgyvendinimas: nakvynės kelionės metu galite ieškoti Booking.com, Hotels.com arba airbnb.com internetinėse svetainėse. Jeigu pastarajame dar nesate užsiregistravę, spauskite čia, užsiregistruokite ir gaukite piniginę premiją savo pirmajai nakvynei.

Automobilio nuoma: automobilį kelionės metu metu galite rezervuoti Rentalcars.com automobilių nuomos sistemoje.