„Google Maps“ nebėra tik virtualus žemėlapis. Programėlėje atsiradusi „Explore“ funkcija tapo tikra pagalbininke kiekvienoje kelionėje tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Nuo šiol programėlės dėka, gausime ir asmenines rekomendacijas.

Atsinaujinusią „Explore“ funkciją išvys visi „Google“ žemėlapių naudotojai. Tai funkcija, kuri sukurs asmenines rekomendacijas, kiekvienam vartotojui pagal tai, kuriose vietose jis lankėsi anksčiau ir kokius atsiliepimus ar įvertinimus paliko.

Šioje sekcijoje, kaip ir anksčiau, išvysite restoranus, barus, kavines, parkus, lankytinas vietas, sporto sales, kino teatrus, muziejus, bibliotekas, prekybos centrus, viešbučius, bankomatus, grožio salonus, automobilių nuomos punktus, degalines, parkavimo vietas, ligonines ir visas kitas vietas, kurios yra netoliese.

Tačiau, naujovė yra ta, kad leidus navigacijai fiksuoti jūsų ankstesnių buvimo vietų istoriją ir įvertinimus, paieška „For You“ bus sukonfigūruota pagal tai, kokias vietas jūs mėgstate. „Google“ žemėlapiai jums pateiks vietas, kurios bus labiausiai atitinkančios jūsų stilių ir skonį, o ne tik tos, kurios pagal atstumą yra arčiausiai.

exploretab-16mb