Pirmos klasės keleivis buvo išprašytas iš lėktuvo, nes slapta nešė alkoholį savo draugams į ekonominę klasę.

Incidentas įvyko „American Airlines“ lėktuve, prieš skrydį iš Filadelfijos į Atlantą. Lėktuvui dar nespėjus pakilti į orą, keleivis užsisakė nemokamą alkoholinį gėrimą, kadangi „American Airlines“ yra viena iš skrydžių bendrovių, tiekiančių išankstinio gėrimo paslaugą (pre-departure beverage – PDB). Tačiau, išgėręs savo kokteilį, vaikinas užsisakė dar du.

Stiuardesei paaiškinus, jog savo gėrimą jis jau išgėrė, vaikinas pareiškė norintis kitais gėrimais pavaišinti damas, sėdinčias šalia jo. Gavęs papildomo alkoholio keleivis pakilo iš savo vietos ir nešinas stiklinėmis pasileido link ekonominės klasės. Skrydžių palydovai bandė sustabdyti vyrą, bet šis pareiškė norintis pasinaudoti tualetu ekonominėje klasėje. Iš tiesų, vaikinas bandė prasmukti į ekonominę klasę ir du papildomus gėrimus perduoti savo draugams.

„American Airlines“ taisyklės tokį elgesį draudžia, todėl darbuotojas supratęs keleivio kėslus buvo priverstas išprašyti jį iš lėktuvo. Vyrui buvo pasiūlytas vėlesnis skrydis kitu lėktuvu, tačiau jis šios paslaugos atsisakė, todėl keleiviui buvo grąžinti pinigai už lėktuvo bilietą.