Vasario 11 dieną, keturios motociklininkės – Shilpa Balakrishnan, Piya Bahadur, Shanti Susan ir Jai Bharathi pradėjo 17 tūkst. kilometrų kelionę pavadinimu „Roadtrip to Mekong“ (Kelionė į Mekongą), kurią šiandien, prabėgus septynioms savaitėms, sėkmingai užbaigė.

Moterys į tolimą kelionę leidosi siekdamos atkreipti dėmesį į du dalykus – moterų teises bei turizmą Azijoje. Keliautojos visą atstumą įveikė važiuodamos motociklais ir įrodė, kad yra stiprios tiek fiziškai tiek emociškai. Taip pat, atkreipė dėmesį į tai, kad moterys yra lygiavertė visuomenės dalis ir turi teisę daryti tai, ką mėgsta, net jei tai neatrodo „moteriška“ veikla.

Siekdamos skatinti turizmą ir keliones Indijoje, moterys žygį pradėjo Haidarabado mieste ir per pirmąsias trylika dienų aplankė penkiolika Indijos valstijų. Vėliau, tęsė kelionę per 6 Pietryčių Azijos šalis: Mianmarą, Tailandą, Laosą, Kambodžą, Vietnamą, Bangladešą ir aplankė 19 UNESCO paveldo objektų visose septyniose šalyse.

Po sėkmingo ekspedicijos užbaigimo, motociklininkės teigė, jog kelionė buvo nuostabus būdas ne tik atkreipti dėmesį į moterų galią bei Pietų Azijos grožį, bet ir atrasti save bei savo šalies grožį iš naujo.

„Dabar viską matau kitomis akimis, esu labiau pasitikinti savimi nei bet kada anksčiau. Galiu priimti bet kokį iššūkį ir pasiekti visus tikslus!”, – džiaugėsi motociklininkė Shanti Susan.