Mažų sąnaudų oro linijų bendrovė „Ryanair“ iš Kauno į nuostabaus grožio Rodo salą dar šią vasarą siūlo nuskristi tik už 29 eurus.

Rodas – viena saulėčiausių ir gražiausių Europos salų. Nors Rodas priklauso Graikijai, tačiau yra arčiau Turkijos krantų. Rode dėl nuolat pučiančio vėjo labai populiarus vandens sportas, todėl saloje galima ne tik puikiai pailsėti, bet ir aktyviai praleisti laiką. Vienas didžiausių salos pasididžiavimų – milžiniška graikų Saulės dievo Helijo skulptūra, kuri yra pripažinta vienu iš septynių pasaulio stebuklų. Deja, iki šių dienų išliko tik koloso fragmentai.

Tsambika paplūdimys, Rodas

Tsambika paplūdimys, Rodas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maršrutas: Kaunas – Rodas
Pavyzdinės skrydžių datos ir kainos:

  • Liepos 28 d. (38,34 Eur)
  • Rugpjūčio 18 d. (28,99 Eur)
  • Rugpjūčio 25 d. (31,81 Eur)

Capture

 

Skrydžių bilietų pagal nurodytas skrydžių datas ieškokite „Ryanair“ interneto svetainėje.

Kelionę iš Rodo galima tęsti įsigijus nebrangius skrydžio bilietus į Budapeštą, Berlyną, Boloniją, Londoną, Milaną, Pizą, Atėnus, Kretą, ar kitus Europos miestus.

Apgyvendinimas: nakvynę kelionės metu galite rezervuoti booking.com arba airbnb.com internetinėse svetainėse. Jeigu pastarosiose dar nesate užsiregistravę, pasinaudokite pateiktomis nuorodomis ir gaukite nuolaidą savo pirmajai nakvynei arba atgaukite dalį pirmosios nakvynės išlaidų.

Automobilio nuoma: automobilį kelionės metu metu galite rezervuoti Rentalcars.com automobilių nuomos sistemoje.