Kelionėse mėgstate rinktis neįprastas nakvynės vietas? Jeigu taip – pasirinkti tikrai rasite iš ko. Kvepia kelionėm pristato penkis keisčiausius pasaulio viešbučius, kurie jūsų atostogas padarys dar įdomesnes.

1. Hotel Costa Verde, Kosta Rika.

Untitled

Viešbučio komanda nusprendė transportuoti ir naujam gyvenimui prikelti „senuką“, 1965 metų gamybos, Boeing 727 lėktuvą, ir įkūrė fantastišką dviejų kambarių kampelį ant stataus atogrąžų miško šlaito. Jeigu bijote aukščio – pro savo kambario langą geriau nebandykite žiūrėti, nes pasijusite kaip tikrame skrydyje.

2. V8 Hotel, Bėblingenas, Vokietija.

12679983

Šis viešbutis yra įkurtas sename oro uosto pastate ir  turi 34 miegamuosius automobilių tema.  Mercedes, Morris Minor ir Volkswagen markių automobiliai čia paversti į lovas, taip pat įrengti kambariai  automobilių plovyklos, mechanikų dirbtuvių ir degalinės tematika. Iš viešbučio per 30 minučių automobiliu ar viešuoju transportu pasieksite „Mercedes-Benz“ ir „Porsche“ muziejus bei išparduotuvių kompleksą „Outletcity Metzingen“. Sindelfingeno „Mercedes-Benz“ gamykla yra vos už 500 metrų. Tiesa, už saldų miegą teks pakloti nemažą pinigų sumą, kadangi šiuo metu Booking.com duomenimis vienvietis numeris nakčiai kainuoja beveik 160 eurų.

3. Sheraton Huzhou Hot Spring Resort, Hudžou, Kinija.

33962131

Šis viešbutis įkurtas ant vaizdingos Taihu ežero pakrantės ir pasižymi įspūdinga žiedo formos architektūra. Pastatas atrodo kaip gigantiška… spurga. Kas galėtų nemėgti spurgų?  Poilsio komplekse yra ne vienas pastatas, o juose – 321 kambarys. Didžiajame spurgos formos pastate yra įmontuot apie 19000 LED lempučių, kurios naktį sukuria neįtikėtiną atmosferą, o kiekvienas kambarys turi balkoną, pro kurį atsiveria nuostabios panoramos.

4. Hayema Heerd, Oldehove, Olandija.

378916_194633390627473_930202717_n

Miegas tvarte neatrodo kaip smagiausia patirtis atostogų metu, tačiau toks požiūris yra klaidingas kai kalbame apie Hans ir Wil Hoogeboom’ų viešbutį Olandijoje. Kaip teigia viešbučio savininkai – miegas ant šiaudų – nostalgiškas, romantiškas, magiškas ir kietas viename. Užsisakėte nakvynę šiame viešbutyje? Tuomet ruoškitės miegui ant didžiulės, storu šiaudų sluoksniu išklotos, lovos, ant prabangios antklodės su nuostabia patalyne bei daugybe pagalvių. Savininkai netgi pastatė šiaudų iglu su stikliniu stoglangiu, kad svečiai, gulėdami lovose, galėtų grožėtis žvaigždėmis.

5. Silvermine Hotel, Sala, Švedija.

mine-suite-04

Neįprastas vieno kambario viešbutis yra įsikūręs 155 metrai po žeme, istorinėse sidabro kasyklose.  Tai vienos geriausiai išsaugotų pasaulio kasyklų, kuriose per metus buvo iškasama daugiau nei 3 tonos sidabro. Naktį užsimanėte į tualetą? Nepasiklyskite, nes pasukus ne į tą psuę galima pasiklysti viešbutį supančiose salėse ir meno galerijose.