Išrinkome penkis kambarių skaičiumi didžiausius pasaulio viešbučius. Kai kurie jų vienu metu gali apgyvendinti net ir kelių nedidelių miestelių gyventojus.

1. „The Wynn Las Vegas & Encore Resort“, Las Vegasas, JAV

„The Wynn Las Vegas & Encore Resort“

„The Wynn Las Vegas & Encore Resort“

Šis viešbutis pasaulio azartinių lošimų sostinėje Las Vegase užima 87 ha plotą ir turi 4748 svečių kambarius. Be visa ko, viešbutyje yra ir nuosavas golfo laukas bei firminis „Ferrari“ automobilių salonas. Viešnagė šiame viešbutyje žmogui kainuoja nuo 100 eurų už naktį.

2. „Disney All-Star Resort“, Orlandas, JAV

„Disney All-Star Resort“

„Disney All-Star Resort“

Garsiajame Walto Disney šeimos pramogų parke Floridoje įkurtas trijų viešbučių kompleksas. Jame priskaičiuojama iki 5658 kambarių. Naktis viename jų kainuoja apie 110 eurų. W. Disney pramogų parkas įsikūręs netoli Orlando miesto ir yra populiariausias bei didžiausias visame pasaulyje. Veiklos čia atsiras ir vaikams, ir suaugusiesiems.

3. „First World Hotel“, Pahangas, Malaizija

„First World Hotel“

„First World Hotel“

Linksmas ir spalvingas viešbutis Malaizijos Pahango mieste savo svečiams siūlo 6118 kambarių. Šis trijų žvaigždučių viešbutis specialiai pastatytas prie populiaraus pramogų parko „Genting Theme Par“, todėl lankytojų jame niekada netrūksta.

4. „MGM Grand & Signature“, Las Vegasas, JAV

„MGM Grand & Signature“

„MGM Grand & Signature“

Šis viešbutis yra didžiausias Las Vegase ir antras pagal dydį visame pasaulyje. Keturiuose 30-ies aukštų komplekso pastatuose yra 6772 svečių numeriai. Kaip ir bet kuriame kitame viešbutyje, čia įkurtos prabangios parduotuvės, daugybė restoranų ir kazino. Be to, tai populiari laisvalaikio vieta, nes čia dažnai vyksta koncertai, boksininkų pasirodymai ir spektakliai.

5. „Izmailovo“, Maskva, Rusija

„Izmailovo“

„Izmailovo“

Pats didžiausias pasaulyje pagal kambarių skaičių yra Rusijos sostinėje Maskvoje įkurtas „Izmailovo“ viešbutis. Skelbiama, kad jame yra 7500 numerių. Viešbučio kompleksą sudaro penki pastatai. Kiekvieno jų pavadinimas prasideda pirmosiomis graikų abėcėlės raidėmis: „Alfa“, „Beta“, „Vega“, „Gamma“ ir „Delta“. Šis trijų žvaigždučių viešbutis Maskvoje pastatytas 1980-aisiais. Pirminė jo paskirtis – po vienu stogu sutalpinti visus Olimpinių žaidynių sportininkus, į Maskvą atvykusius iš viso pasaulio.

Informaciją parengė viešbučių rezervavimo sistemos „Travel On Spot“ specialistai. Daugiau apie keliones sužinokite čia.