Jeigu neseniai keliavote į Ameriką, oro uoste greičiausiai pastebėjote mažyčius kambarėlius, kurie labiau primena dėžutes, tai – „Jabbrr box“.

„Jabbrr box“ yra asmeninės erdvės patalpa, skirta darbui ir poilsiui. Šis kambarėlis yra toks mažas, kad jame telpa tik vienas žmogus. Tačiau, viduje laukia tikra prabanga: kondicionierius, liečiamas ekranas, akių nevarginanti šviesa taip pat internetas, rozetės, USB jungtis, stalas, o užvėrus aliuminio duris viduje įsivyrauja darbui taip reikalinga tyla.

Valanda „Jabbrr box“ kambarėlyje kainuoja 30 JAV dolerių.  Ši suma gali pasirodyti kiek didoka, tačiau, išbandžiusieji negaili gerų žodžių ir teigia, jog paslauga tikrai verta šios sumos.

„Mūsų gyvenimas tapo pernelyg chaotiškas ir triukšmingas“, – sako įmonė, įsteigusi „Jabbrr box“. Būtent šios idėjos vedama įmonė sukūrė asmenines erdves, kurios leis pasislėpti nuo likusios visuomenės dalies net pilname žmonių oro uoste. Darbo erdves planuojama įrengti ir kitose triukšmingose vietose visame pasaulyje.